Kulağından hamamböceği çıktı

« geri
Kulağından hamamböceği çıktı

Avustralya&rsquoda bir sabah acılar içinde uyanan Hendrik Helmer, tüm uğraşlarına rağmen kulağındaki böceği çıkaramayınca hastanenin yolunu tuttu. Doktorlar, Helmer&rsquoın kulağında giderek derinlere kaçan böceği çıkardıklarında gözlerine inanamadı.

Avustralya&rsquonın Darwin kentinde doktorların &lsquoilk olduğunu&rsquo belirttiği tuhaf bir olay yaşandı. Kulağındaki dayanılmaz acıyla uyanan Hendrik Helmer, uyurken kaçtığını düşündüğü &lsquoküçük böceği&rsquo çıkarmak için ilk önce elektrik süpürgesi kullandı. Çabası başarısız olan Helmer, daha sonra kulağına su fışkırtarak böceği çıkarmak istedi ama yine başarılı olamadı.

ABC haber sitesine, &ldquoZehirli bir örümcek olmaması için dua ettim. Beni ısırmadan kulağımdan çıkarmaya çalıştım&rdquo diyen Helmer, daha sonra arkadaşıyla hastaneye gitti.
Doktorların kulağına sıvı yağ dökmesi sonucu kulağın içinde iyice derinlere inen ve can çekişerek ölmeye başlayan böcek, Helmer&rsquoın acısını daha da artırdı. Sonunda, bir hemşire forsepsle böceği çıkardı.
Son müdahalenin ardından, Helmer&rsquoın kulağına giren böceğin 2 santimetre uzunluğunda bir hamamböceği olduğu anlaşıldı.
Doktorlar ilk kez bir hastanın kulağından hamamböceği çıkardıklarını söylerken, Helmer, arkadaşlarının kulaklık takarak uyumaya başladığını belirtti.

 

 

 Diğer Başlıklar

GİDERDEN BÖCEK GELİR Mİ?... GİDERDEN BÖCEK GELİR Mİ?...

Giderden böcek gelir mi endişesini sürekli duyarız. Hama...

© 2014 - 2022 ULUSAL ÇEVRE SAĞLIK HİZMETLERİ SAN. TİC. LTD. ŞTİ.
Bursa ilaçlama, haşereler ile mücadele, fare, hamam böceği, pire, kene, sinek, arı, karınca ilaçlama hizmetleri
Bursa ilaçlama | Bursa ev ilaçlama | Bursa böcek ilaçlama | Bursa ilaçlama fiyatlarıAdres: Yeni Karaman Mh. 13. Degirmen Sk. 3/A 3/B
Osmangazi / BURSA
Telefon: 0.224. 249 0 400
Fax: 0.224. 249 0 700
www.ulusalilaclama.com info@ulusalilaclama.com